Posiadanie zwierzaka domowego to wiele zabawy, lecz wiąże się z tym wielka odpowiedzialność. Coraz więcej rodzin, które nie są w stanie odpowiednio zaopiekować sie pupilem, porzuca go lub oddaje do schroniska. Takie zachowanie jest bardzo potępiane, miedzy innymi dlatego, że wcale nie potrzeba dużo wysiłku, aby odpowiednio dbać o zdrowie i samopoczucie zwierzaka. Nasze szkolenie ma na celu zapobiec problemowi porzucania zwierząt, dzieląc się podstawową wiedzą i poradnikiem odpowiadającym na pytanie jak dobrze dbać o swojego pupila.

Dla kogo jest nasze szkolenie?

Szkolenie jest przeznaczone dla wszystkich osób posiadających zwierzątko domowe. Co więcej, jeżeli masz pupila, a nie wiesz jak sie nim zajmować, w takim razie nasz kurs pomoże uporać się z tym problemem. Osoby zainteresowane weterynarią także znajdą różne ciekawe informacje na temat zwierząt domowych.

Korzyści dla uczestników:

Zwierzątko domowe jest żyjącą istotą, które czuje bezgraniczne zachowanie dla swojego pana, dlatego też dbanie o zdrowie naszego pupila powinno być obowiązkiem. Po przejściu naszego kursu będzie to możliwe. Wiedza ta przysłuży sie nie tylko nam, lecz także pozwoli pomóc innym zwierzakom zamieszkałym w rodzinie, czy też u znajomych. Największą korzyścią będzie świadomość, że dzięki Tobie na pyszczkach waszych pupilów będzie widniał uśmiech od ucha do ucha.

Program ramowy:

najpopularniejsze rodzaje zwierząt domowych w Polsce,

– najczęściej popełniane błędy w wychowywaniu i odżywianiu zwierząt,

– gryzonie – jak dbać o ich zdrowie, odpowiednie miejsce zamieszkania i dobre wychowanie,

– rybki – czyli zwierzęta pozornie wymagające najmniej uwagi,

– psy i koty – jako najchętniej wypierane zwierzęta domowe w Polsce,

– rodzaje kotów, oraz jak odpowiednio dbać o zdrowie i wychowanie danego kota,

– rodzaje psów, które są bezpieczniejsze od innych,

– wychowywanie i dbanie o zdrowie psa od małego,

– konsultacje z prowadzącymi, mające na celu pomoc w wychowaniu własnego, posiadanego już pupila.

Metoda prowadzenia szkolenia:

Nasze szkolenie zostanie przeprowadzone w sali wykładowej przez weterynarzy. Każde z zagadnień będzie poparte przez prezentacje multimedialną, oraz przez filmiki. Podczas całego kursu prowadzący chętnie odpowiedzą na zadane pytania, oraz podzielą się własną wiedzą, doświadczeniem i poradą odnośnie tematu. Na zakończenie szkolenia każdy z uczestników będzie miał możliwość konsultacji z wykładowcami, którzy pokierują ich w dobrą stronę, jeśli chodzi o wychowywanie posiadanego już pupila.

JAK MOGĘ ZAPISAĆ SIĘ NA SZKOLENIE?

  • Zapraszamy do kontaktu: 512 276 835 (telefonicznie); centrum(at)szkolen.pl (mailowo) – (at) oznacza @
  • Zapisy także przez Facebook:  http://fb.com/portal.szkolen
  • Zobacz termin tego szkolenia/kursu na stronie