Jak Cię widzą, tak Cie piszą. Gdy poznajemy nowe osoby, pierwsze co rzuca nam się w oczy jest jej wygląd. Odpowiedni, modny ubiór może nam się przysłużyć w wielu sytuacjach, np. na rozmowie kwalifikacyjnej, czy też przy poznawaniu nowej osoby. Podążanie za modą nie należy do łatwych, ponieważ zmienia się ona z sezonu na sezon. Co zrobić, aby nie zgubić się w huraganie mody? Nasz kurs odpowiada na to pytanie, zapisz się, a już nie będziecie mieli problemu z odpowiednim doborem ubrań do mody.

Dla kogo jest nasz kurs?

Szkolenie zostało przygotowane dla każdego, kto chciałby nabyć wiedze, dzięki której będzie się ubierać odpowiednio do mody. Osobom, które nie mogą dobrać stylu np. do swojej figury także zostanie udzielona pomoc.

Korzyści dla uczestników:

Najważniejszą korzyścią będzie świadomość, że nasze ubrania nie zostaną kojarzone jako nie modne. Odpowiedni ubiór może pomóc nam w wielu życiowych sytuacjach, np. w pracy, przy poznawaniu nowej osoby, czy nawet na rodzinnym spotkaniu. Dlaczego? Ponieważ odpowiednie ciuchy mogą wzbudzić zaufanie i prezentują nas jako osoby, które nie tylko znają się na modzie, ale też jako osoby, które o siebie dbają. Po przejściu tego szkolenia uczestnicy nie będą mieli problemu z właściwym prezentowaniem własnej osoby innym.

Program ramowy:

– czym tak dokładnie jest moda,

– podstawowe błędy w ubiorach – na przykładach sławnych osób,

– jak podążać za modą,

– analiza własnej sylwetki – czyli jaki rozmiar jest najlepszy własnych krągłości,

– planowanie garderoby,

– dodatki – jakie i kiedy ich używać,

– co zrobić, kiedy moda się zmienia – oszczędne sposoby na zmianę garderoby,

– najlepsze sposoby na nabycie modnych ubrań.

Metody prowadzenia szkolenia:

Kurs będzie prowadzony przez profesjonalną stylistkę w formie wykładu. Wszystkie tematy zostaną zobrazowane za pomocą pracy multimedialnej. Wykładowczyni, podczas omawianego tematu z chęcią będzie odpowiadała na zadane pytania. Głównym eksponatem będą manekiny, na których zostaną przedstawione aktualne trendy  mody. Każdy ze szkoleniowców będzie miał możliwość odbycia prywatnych konsultacji, na których stylistka podpowie jak odpowiednio się ubrać. Na zakończenie kursu zostaną przedstawione najlepsze sposoby na nabycie modnych ubrań.