Posiadanie umiejętności biegłego posługiwania się językiem obcym jest na wagę złota. Jednym z najpopularniejszych języków na świecie i w Europie jest język angielski. Mówienie po angielsku potrafi przynieść wiele zysków, oraz odpowiednio “podkolorować” nasze CV. Jednakże, przygodę z obcym językiem obcym zaczyna się od samych podstaw danego języka. Celem naszego kursu jest wprowadzenie uczestnika w świat języka angielskiego, poprzez przedstawienie wszystkich jego podstaw z gramatyki i słownictwa.

Dla kogo jest nasze szkolenie?

Nasz kurs został stworzony z myślą o osobach, które chciałyby nauczyć się języka angielskiego. Wiek nie jest ważny, ponieważ nasze szkolenie jest przystosowany dla osób starszych, jak i młodszych.

Korzyści dla uczestników:

Posiadanie umiejętności biegłym posługiwaniem się językiem angielskim znacznie poszerza wachlarz zainteresowania naszym CV, ponieważ takie osoby są na wagę złota. Nasz kurs pozwoli uczestnikom osiągnąć ten cel, dzięki wyuczonym podstawą, które znacznie pomogą w dalszej nauce tego języka. Co więcej, dzięki tym podstawą kursanci będą w stanie kontaktować się po angielsku w codziennych sytuacjach za granicą, np.: kupując bilet, czy też pytając o drogę. Nasz kurs zakończy się testem, po zdaniu go szkoleniowcy otrzymają certyfikat świadczący o posiadaniu podstawowej wiedzy z języka angielskiego.

Program ramowy:

– język angielski jako język uniwersalny – dlaczego warto się go uczyć,

– początkowa gramatyka – czyli pierwszy krok do opanowania języka,

– jak odpowiednio składać najprostsze zdania pytające,

– podstawowe zwroty dotyczące życia codziennego,

– zwroty grzecznościowe,

– najpopularniejsze słówka, które przydadzą się w komunikacji z obcokrajowcami,

– najczęstsze błędy popełniane przez Polaków mówiących po angielsku,

– test z omówionych tematów,

– otrzymanie certyfikatu.

Metody prowadzenia szkolenia:

Szkolenie zostanie przeprowadzone przez nauczyciela języka angielskiego. Kurs będzie miał formę wykładu, a każdemu z uczestników zostanie wysłana prezentacja przedstawiająca omawiane zagadnienia. Co więcej, z każdego tematu zostaną przygotowane odpowiednie ćwiczenia, mające na celu przygotowanie szkoleniowca na test końcowy, który odbędzie się na zakończenie kursu. Jeżeli uczestnik zaliczy test, wtedy zostanie mu wręczony certyfikat, pozwalający na zapis na dalsze szkolenia z języka angielskiego.