Istnieje takie określenie jak „czas to pieniądz”, dlatego też pracodawcy coraz częściej wykorzystują swoich pracowników wbrew prawu. Co więcej, wiele osób za biurkiem nie ma pojęcia jak bardzo zagrożone są ich dane osobowe podczas pracy.  Tytułem naszego szkolenia jest „szkolenie doskonalące”, które ma na celu wyjaśnienie terminów, które ułatwią prace w biurach, pozwolą pracownikom na zrozumieniu praw pracy, oraz pozwolą im na ochronę danych osobistych. Jeżeli chciałbyś poprawić warunki pracy w swojej firmie, nie zwlekaj, gdyż to jest celem naszego kursu.

 

Dla kogo jest nasze szkolenie?

Szkolenie jest przeznaczone dla wszystkich pracowników, którzy chcieliby się udoskonalić, poprzez naukę o własnych prawach w pracy, oraz o umiejętność obrony danych osobistych w miejscu pracy. Szkolenie posiada wiele ważnych zagadnień, dlatego też zalecane jest dla wszystkich pracowników biurowych.

Korzyści dla uczestników:

Po odbyciu naszego szkolenia pracownicy będą ‘udoskonaleni’ co pozwoli im na zwiększenie swojej aktywności w pracy. Co więcej, jeżeli któryś z pracowników jest wykorzystywany przez pracodawcę, będzie on mógł podjąć odpowiednie środki zapobiegawcze bazując na poznanym prawie pracy. Szkoleniowcy także poczują się bezpieczniej w miejscu pracy, dzięki nabytym umiejętnością z zakresu ochrony danych osobowych.

Program ramowy:

– etyka w miejscu pracy,

– znaj swoje prawa – wyjaśnienie głównych praw w miejscu pracy,

– ochrona danych osobowych,

– umiejętność kontrolowania stresu,

– jak odpowiednio zarządzać czasem w pracy,

– umiejętności do rozwiązywania konfliktu,

– odpowiednie podejście do współpracowników,

– poznanie własnych limitów – co robić, aby się nie przepracować.

Metody prowadzenia szkolenia:

Szkolenie zostanie przeprowadzone przez różnych specjalistów w zależności od omawianego tematu. Podczas kursu będzie panowała przyjazna atmosfera, co pozwoli uczestnikom na chwile zapomnieć o dniu w pracy i da im możliwość bezstresowego podejścia do danego tematu. Zajęcia będą trwały dwa dni, jeżeli wypadną one w dni robocze, to pracownicy otrzymają specjalne oświadczenia dla pracodawców, potwierdzające ich obecność na szkoleniu.